UAB "REGINTA" automobilių parką sudaro vilkikai ir puspriekabės, kurie atitinka EURO 3 ir EURO 4 standartus bei yra nuolatos atnaujinami siekiant užtikrinti pastovius maršrutus Europoje ir Baltijos šalyse.UAB "REGINTA" siūlo platų pasirinkimą gabenant krovinius žemės transportu:
  • standartinių krovinių iki 24t. gabenimas;
  • didelio tūrio (iki 91m3) krovinių gabenimas;
  • nestandartinių krovinių gabenimas iki 26t.
Draudimas. Krovinių vežėjo veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės ir CMR draudimu, esant poreikiui galime papildomai apdrausti gabenamą krovinį. Dėl kitokio pobūdžio gabenimų kreiptis nurodytais kontaktais.


Patirtis.

Klientų ir darbuotojų pasitenkinimas yra mūsų įmonės svarbiausias tikslas.Laikas.

Nuolatinis lankstus prisitaikymas prie kliento. Stengiamės kiek galima greičiau nugabenti krovinį į sutartą vietą.Pasiekiamumas.

Pastoviai palaikome ryšį su savo vairuotojais, kad galėtume planuoti kitus reisus ir žinoti, kada krovinys pasieks užsakovą.

Partneriai
Transportas

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/reginta/domains/reginta.lt/public_html/tga/mysql.php:2 Stack trace: #0 /home/reginta/domains/reginta.lt/public_html/index.php(210): include() #1 {main} thrown in /home/reginta/domains/reginta.lt/public_html/tga/mysql.php on line 2